DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY! Film Star Wars: Vzestup Skywalkera obsahuje několik scén, ve kterých silně bliká světlo a které mohou nepříznivě ovlivnit diváky, jež trpí fotosenzitivní epilepsií nebo trpí zvýšenou citlivostí na světlo.

0
Pat a Mat: Kutilské trampoty 2D ČV MP
Kino Slaný
120,00 Kč 15:00
Jumanji: Další level 3D ČD MP
Kino Slaný
140,00 Kč 17:00
Vlastníci 2D ČV 12
Kino Slaný
130,00 Kč 19:30
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kalendář akcí

prosinec lis led
2526272829301234567891011121314151617181920212223242526272829303112345

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

ZŮSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Přihlas se do našeho newsletteru a budeme ti zasílat novinky přímo na e-mail.

Program - PROSINEC

Pat a Mat: Kutilské trampoty 17:00 Po 9.12.
Ženská na vrcholu 19:30 Po 9.12.
Jumanji: Další level 17:00 Út 10.12.
Joker 19:30 Út 10.12.
Hlídali jsme Ježíška . DDP 10:00 St 11.12.
Hlídali jsme Ježíška . DDP 13:00 St 11.12.
Hlídali jsme Ježíška . DDP 15:00 St 11.12.
Ledové království II 17:00 St 11.12.
Špindl 2 19:30 St 11.12.
Pat a Mat: Kutilské trampoty 17:00 Čt 12.12.
Šťastné a veselé - Kino Prostor 19:00 Čt 12.12.
Poslední aristokratka 19:30 Čt 12.12.
Madame Rubinstein - DP/A - prosinec 2019 19:30 Čt 12.12.
Valhalla: Říše bohů 17:00 13.12.
Last Christmas 19:30 13.12.
Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky! 15:00 So 14.12.
Pat a Mat: Kutilské trampoty 15:00 So 14.12.
Jumanji: Další level 17:00 So 14.12.
Vlastníci 19:30 So 14.12.
Co se stalo o Vánocích 15:00 Ne 15.12.
Poslední aristokratka 15:00 Ne 15.12.
Co se stalo o Vánocích 17:00 Ne 15.12.
Bésame Mucho: Juan Diego Flórez 18:00 Ne 15.12.
Špindl 2 20:30 Ne 15.12.
Sněžná mela 17:00 Po 16.12.
Černé vánoce 19:30 Po 16.12.
Valhalla: Říše bohů 17:00 Út 17.12.
Ženská na vrcholu 19:30 Út 17.12.
Sněžná mela 17:00 St 18.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera - předpremiéra 19:30 St 18.12.
Poslední aristokratka - bio senior 14:00 Čt 19.12.
Trollové a kouzelný les 17:00 Čt 19.12.
Ženská na vrcholu 19:30 Čt 19.12.
Andrea Tögel Kalivodová – Vánoční nokturno 19:30 Čt 19.12.
Ledové království II 17:00 20.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 19:30 20.12.
Jumanji: Další level 14:00 So 21.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 17:00 So 21.12.
Špindl 2 20:30 So 21.12.
Pat a Mat: Kutilské trampoty 15:00 Ne 22.12.
Vlastníci 17:00 Ne 22.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 19:30 Ne 22.12.
Trollové a kouzelný les 17:00 27.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 19:30 27.12.
Sněžná mela 14:00 So 28.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 17:00 So 28.12.
Šťastný nový rok 20:30 So 28.12.
Trollové a kouzelný les 14:00 Ne 29.12.
Poslední aristokratka 17:00 Ne 29.12.
Černé vánoce 19:30 Ne 29.12.
Star Wars: Vzestup Skywalkera 17:00 Po 30.12.
Šťastný nový rok 20:30 Po 30.12.

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.