0
Ledové království II 2D ČD MP
Kino Slaný
120,00 Kč 17:00
Judy 2D ČT 12
Kino Slaný
130,00 Kč 19:30
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kalendář akcí

únor led bře
272829303112345678910111213141516171819202122232425262728291

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

ZŮSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Přihlas se do našeho newsletteru a budeme ti zasílat novinky přímo na e-mail.

Program - BŘEZEN

Tlapková patrola: Vždy ve střehu 15:00 Ne 1.3.
Volání divočiny 17:00 Ne 1.3.
V síti 19:30 Ne 1.3.
Ježek Sonic 17:00 Po 2.3.
Chlap na střídačku 19:30 Po 2.3.
Velké přání 16:00 Út 3.3.
Stopem se psem v Asii 19:00 Út 3.3.
O chytrém Honzovi a krásné Madlence - DDP - březen 2020 10:00 St 4.3.
O chytrém Honzovi a krásné Madlence - DDP - březen 2020 13:00 St 4.3.
O chytrém Honzovi a krásné Madlence - DDP - březen 2020 15:00 St 4.3.
Mosley 17:00 St 4.3.
Králíček Jojo 19:30 St 4.3.
Tlapková patrola: Vždy ve střehu 17:00 Čt 5.3.
Modelář 19:30 Čt 5.3.
Frčíme 17:00 6.3.
Antropocén: Epocha člověka 19:30 6.3.
Tlapková patrola: Vždy ve střehu 15:00 So 7.3.
V síti: Za školou 17:00 So 7.3.
1917 19:30 So 7.3.
Frčíme 17:00 Ne 8.3.
Příliš osobní známost 19:30 Ne 8.3.
Velké přání 14:00 Po 9.3.
Volání divočiny 17:00 Po 9.3.
Případ mrtvého nebožtíka 19:30 Po 9.3.
Příliš osobní známost - Baby bio 09:30 Út 10.3.
Mosley 17:00 Út 10.3.
Modelář 19:30 Út 10.3.
Ježek Sonic 14:00 St 11.3.
Volání divočiny 17:00 St 11.3.
Neviditelný 19:30 St 11.3.
Případ mrtvého nebožtíka - bio senior 14:00 Čt 12.3.
Frčíme 17:00 Čt 12.3.
Pavarotti - Kino Prostor 19:00 Čt 12.3.
V síti 19:30 Čt 12.3.
Tlapková patrola: Vždy ve střehu 15:00 13.3.
Zapomenutý princ 17:00 13.3.
3Bobule 19:30 13.3.
Králíček Jojo 17:00 So 14.3.
Bloodshot 19:30 So 14.3.
Frčíme 14:00 Ne 15.3.
V síti: Za školou 17:00 Ne 15.3.
11 barev ptáčete 19:30 Ne 15.3.
Velké přání 17:00 Po 16.3.
Jak se stát diktátorem - LiStOVáNí 20:00 Po 16.3.
Frčíme 17:00 Út 17.3.
Chlap na střídačku 19:30 Út 17.3.
Ježek Sonic 17:00 St 18.3.
1917 19:30 St 18.3.
FRAGILE 19:30 St 18.3.
Princezna zakletá v čase 17:00 Čt 19.3.
3Bobule 19:30 Čt 19.3.
Velké přání 17:00 20.3.
Bloodshot 19:30 20.3.
Princezna zakletá v čase 14:00 So 21.3.
11 barev ptáčete 17:00 So 21.3.
Andílci za školou 19:30 So 21.3.
Můj kámoš špión 15:00 Ne 22.3.
Giselle 18:00 Ne 22.3.
Princezna zakletá v čase 17:00 Po 23.3.
Antropocén: Epocha člověka 19:30 Po 23.3.
Zapomenutý princ 17:00 Út 24.3.
Neviditelný 19:30 Út 24.3.
Princezna zakletá v čase 17:00 St 25.3.
3Bobule 19:30 St 25.3.
Roman Horký a KAMELOT 19:30 St 25.3.
Výjimeční - bio senior 14:00 Čt 26.3.
Tlapková patrola: Vždy ve střehu 17:00 Čt 26.3.
Párty Hárd - Kino Prostor 19:00 Čt 26.3.
Bloodshot 19:30 Čt 26.3.
Nalevo od výtahu - DP/A - březen 2020 19:30 Čt 26.3.
Frčíme 17:00 27.3.
Princezna zakletá v čase 14:00 So 28.3.
Můj kámoš špión 17:00 So 28.3.
Šarlatán 19:30 So 28.3.
Mlsné medvědí příběhy 15:00 Ne 29.3.
Andílci za školou 17:00 Ne 29.3.
Afrikou na Pionýru 19:30 Ne 29.3.
Zapomenutý princ 17:00 Po 30.3.
Tiché místo: Část II 19:30 Po 30.3.
Ze života hmyzu 19:30 Po 30.3.
Mulan 17:00 Út 31.3.
Šarlatán 19:30 Út 31.3.

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.