0
Dilili v Paríži 2D ČD MP
Kino Slaný
120,00 Kč 17:00
Věrní nevěrní - Kino Prostor 2D ČT 15
Kino Prostor
100,00 Kč 19:00
Takové krásné šaty 2D ČT 15
Kino Slaný
100,00 Kč 19:30
Ze života hmyzu - DP/A - říjen 2019 Repríza ČV 12
Městské divadlo
Ceny 19:30
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kalendář akcí

říjen zář lis
3012345678910111213141516171819202122232425262728293031123

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

ZŮSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Přihlas se do našeho newsletteru a budeme ti zasílat novinky přímo na e-mail.

Program - LISTOPAD

Sněžný kluk 17:00 1.11.
Zombieland: Rána jistoty 19:30 1.11.
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 14:00 So 2.11.
Zloba: Královna všeho zlého 17:00 So 2.11.
Up End Down Symphony 19:30 So 2.11.
Addamsova rodina 17:00 Ne 3.11.
Terminátor: Temný osud 19:30 Ne 3.11.
Tlapková patrola 17:00 Po 4.11.
Poslední aristokratka 19:30 Po 4.11.
Hurá na pohádky 16:00 Út 5.11.
Mé dětství v socialismu - Listování 18:30 Út 5.11.
Zombieland: Rána jistoty 20:00 Út 5.11.
Addamsova rodina 17:00 St 6.11.
První akční hrdina 19:30 St 6.11.
Přes prsty - bio senior 14:00 Čt 7.11.
Zloba: Královna všeho zlého 17:00 Čt 7.11.
Staříci 19:30 Čt 7.11.
Addamsova rodina 17:00 8.11.
53. SJD - jednodenní vstupenka 18:25 8.11.
53. SJD - sdružená vstupenka 18:30 8.11.
Poslední aristokratka 19:30 8.11.
53. SJD - Piaristická kaple 14:00 So 9.11.
Ženská na vrcholu 17:00 So 9.11.
53. SJD - jednodenní vstupenka 18:25 So 9.11.
Stehlík 19:30 So 9.11.
53. SJD - Piaristická kaple 14:00 Ne 10.11.
Hurá na pohádky 15:00 Ne 10.11.
Dobrá smrt 17:00 Ne 10.11.
První akční hrdina 19:30 Ne 10.11.
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 17:00 Po 11.11.
Terminátor: Temný osud 19:30 Po 11.11.
Fany a pes 17:00 Út 12.11.
Stáhni a zemřeš 19:30 Út 12.11.
Sněžný kluk 17:00 St 13.11.
Poslední aristokratka 19:30 St 13.11.
SAMSON + HOP TROP 19:30 St 13.11.
Addamsova rodina 17:00 Čt 14.11.
Pláč svatého Šebestiána - Kino Prostor 19:00 Čt 14.11.
Abstinent 19:30 Čt 14.11.
Hurá na pohádky 17:00 15.11.
Ženská na vrcholu 19:30 15.11.
Fany a pes 14:00 So 16.11.
Staříci 17:00 So 16.11.
Le Mans '66 19:30 So 16.11.
Zloba: Královna všeho zlého 14:00 Ne 17.11.
Bez věcí nad věcí! 17:00 Ne 17.11.
Amnestie 19:30 Ne 17.11.
Addamsova rodina 17:00 Po 18.11.
Stáhni a zemřeš 19:30 Po 18.11.
Deštivý den v New Yorku - Baby bio 09:30 Út 19.11.
Tlapková patrola 17:00 Út 19.11.
Ženská na vrcholu 19:30 Út 19.11.
Fany a pes 17:00 St 20.11.
Dobrá smrt 19:30 St 20.11.
Nabarvené ptáče - bio senior 14:00 Čt 21.11.
Sněžný kluk 17:00 Čt 21.11.
Gauguin na Tahiti - ztracený ráj - Kino Prostor 19:00 Čt 21.11.
Kladivo na čarodějnice 19:30 Čt 21.11.
Ledové království II 16:00 22.11.
Snow Film Fest 2019 19:00 22.11.
Ledové království II 14:00 So 23.11.
Abstinent 17:00 So 23.11.
Doktor Spánek od Stephena Kinga 19:30 So 23.11.
G. Rossini: Italka v Alžíru 18:00 Ne 24.11.
Ledové království II 17:00 Po 25.11.
Le Mans '66 19:30 Po 25.11.
Tlapková patrola 17:00 Út 26.11.
Poslední aristokratka 19:30 Út 26.11.
Na kus řeči s Jiřinou Bohdalovou 19:30 Út 26.11.
Ledové království II 17:00 St 27.11.
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest 19:30 St 27.11.
Václav Neckář – Příběhy, písně a balady 19:30 St 27.11.
Fany a pes 17:00 Čt 28.11.
Parazit - Kino Prostor 19:00 Čt 28.11.
Amnestie 19:30 Čt 28.11.
Zloba: Královna všeho zlého 17:00 29.11.
Doktor Spánek od Stephena Kinga 19:30 29.11.
Le Mans '66 17:00 So 30.11.
Ženská na vrcholu 20:00 So 30.11.

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.