Program - BŘEZEN

1.3. Ne 15:00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
1.3. Ne 19:30 V síti
1.3. Ne 17:00 Volání divočiny
2.3. Po 17:00 Ježek Sonic
2.3. Po 19:30 Chlap na střídačku
3.3. Út 16:00 Velké přání
3.3. Út 19:00 Stopem se psem v Asii
4.3. St 17:00 Mosley
4.3. St 19:30 Králíček Jojo
5.3. Čt 17:00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
5.3. Čt 19:30 Modelář
6.3. 17:00 Frčíme
6.3. 19:30 Antropocén: Epocha člověka
7.3. So 15:00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
7.3. So 17:00 V síti: Za školou
7.3. So 19:30 1917
8.3. Ne 17:00 Frčíme
8.3. Ne 19:30 Příliš osobní známost
9.3. Po 14:00 Velké přání
9.3. Po 17:00 Volání divočiny
9.3. Po 19:30 Případ mrtvého nebožtíka
10.3. Út 09:30 Příliš osobní známost - Baby bio
10.3. Út 17:00 Mosley
10.3. Út 19:30 Modelář
11.3. St 14:00 Ježek Sonic
11.3. St 17:00 Volání divočiny
11.3. St 19:30 Neviditelný
12.3. Čt 14:00 Případ mrtvého nebožtíka - bio senior
12.3. Čt 17:00 Frčíme
12.3. Čt 19:00 Pavarotti - Kino Prostor
12.3. Čt 19:30 V síti
13.3. 15:00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
13.3. 17:00 Zapomenutý princ
13.3. 19:30 3Bobule
14.3. So 17:00 Králíček Jojo
14.3. So 19:30 Bloodshot
15.3. Ne 14:00 Frčíme
15.3. Ne 17:00 V síti: Za školou
15.3. Ne 19:30 11 barev ptáčete
16.3. Po 17:00 Velké přání
16.3. Po 20:00 Jak se stát diktátorem - LiStOVáNí
17.3. Út 17:00 Frčíme
17.3. Út 19:30 Chlap na střídačku
18.3. St 17:00 Ježek Sonic
18.3. St 19:30 1917
19.3. Čt 17:00 Princezna zakletá v čase
19.3. Čt 19:30 3Bobule
20.3. 17:00 Velké přání
20.3. 19:30 Bloodshot
21.3. So 14:00 Princezna zakletá v čase
21.3. So 17:00 11 barev ptáčete
21.3. So 19:30 Andílci za školou
22.3. Ne 15:00 Můj kámoš špión
22.3. Ne 18:00 Giselle
23.3. Po 17:00 Princezna zakletá v čase
23.3. Po 19:30 Antropocén: Epocha člověka
24.3. Út 17:00 Zapomenutý princ
24.3. Út 19:30 Neviditelný
25.3. St 17:00 Princezna zakletá v čase
25.3. St 19:30 3Bobule
26.3. Čt 14:00 Výjimeční - bio senior
26.3. Čt 17:00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
26.3. Čt 19:00 Párty Hárd - Kino Prostor
26.3. Čt 19:30 Bloodshot
27.3. 17:00 Frčíme
28.3. So 14:00 Princezna zakletá v čase
28.3. So 17:00 Můj kámoš špión
28.3. So 19:30 Šarlatán
29.3. Ne 15:00 Mlsné medvědí příběhy
29.3. Ne 17:00 Andílci za školou
29.3. Ne 19:30 Afrikou na Pionýru
30.3. Po 17:00 Zapomenutý princ
30.3. Po 19:30 Tiché místo: Část II
31.3. Út 17:00 Mulan
31.3. Út 19:30 Šarlatán

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.