program - DUBEN

1.4. Po 17:00 Dumbo
1.4. Po 19:30 Ženy v běhu
2.4. Út 17:00 Kouzelný park
2.4. Út 19:30 My
3.4. St 17:00 Dumbo
3.4. St 19:30 Bohemian Rhapsody
4.4. Čt 17:00 Velké dobrodružství Čtyřlístku
4.4. Čt 19:00 Láska mezi regály - Kino Prostor
4.4. Čt 19:30 Shazam!
5.4. 17:00 Psí veličenstvo
5.4. 19:30 Baahubali: The Beginning - Dny indické kultury
6.4. So 17:00 Shazam!
6.4. So 19:30 Arctic: Ledové peklo
7.4. Ne 14:00 Velké dobrodružství Čtyřlístku
7.4. Ne 17:00 Teroristka
7.4. Ne 19:30 Bang Bang! - Dny indické kultury
8.4. Po 17:00 Putování se sobíkem
8.4. Po 19:00 Dangal - Dny indické kultury
9.4. Út 16:00 Dumbo
9.4. Út 19:00 Devdas - Dny indické kultury
10.4. St 17:00 Shazam!
10.4. St 19:30 Teroristka
11.4. Čt 14:00 Léto s gentlemanem - bio senior
11.4. Čt 17:00 Mirai, dívka z budoucnosti
11.4. Čt 19:30 Cestománie - Napříč Indií - Dny indické kultury
12.4. 17:00 After: Polibek
12.4. 19:30 Řbitov zviřátek
13.4. So 17:00 Dumbo
13.4. So 19:30 Shazam!
14.4. Ne 17:00 After: Polibek
14.4. Ne 19:30 Trabantem tam a zase zpátky
15.4. Po 17:00 Shazam!
15.4. Po 19:30 Arctic: Ledové peklo
16.4. Út 09:30 Co jsme komu zase udělali? - Baby BIO
16.4. Út 17:00 Velké dobrodružství Čtyřlístku
16.4. Út 20:00 Hry bez hranic - LiStOVáNí
17.4. St 17:00 Psí veličenstvo
17.4. St 19:30 My
18.4. Čt 17:00 Mirai, dívka z budoucnosti
18.4. Čt 19:00 Složka 64 - Kino Prostor
18.4. Čt 19:30 Teroristka
19.4. 14:00 Kouzelný park
19.4. 17:00 After: Polibek
19.4. 19:30 Zraněná srdce
20.4. So 14:00 Velké dobrodružství Čtyřlístku
20.4. So 17:00 Ženy v běhu
20.4. So 19:30 Co jsme komu zase udělali?
21.4. Ne 17:00 Putování se sobíkem
21.4. Ne 19:30 Teroristka
22.4. Po 17:00 Mrňouskové 2: Daleko od domova
22.4. Po 19:30 Trabantem tam a zase zpátky
23.4. Út 17:00 Hledá se Yetti
23.4. Út 19:30 Bohemian Rhapsody
24.4. St 17:00 Mrňouskové 2: Daleko od domova
24.4. St 19:30 Avengers: Endgame - předpremiéra
25.4. Čt 14:00 Na střeše - bio senior
25.4. Čt 16:00 Mia a bílý lev
26.4. 17:00 Mrňouskové 2: Daleko od domova
26.4. 19:30 Avengers: Endgame
27.4. So 17:00 Avengers: Endgame
27.4. So 20:30 Řbitov zviřátek
28.4. Ne 18:00 Tosca
29.4. Po 17:00 Hledá se Yetti
29.4. Po 19:30 Trabantem tam a zase zpátky
30.4. Út 17:00 Mia a bílý lev
30.4. Út 19:30 Zraněná srdce

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.