program - ŘÍJEN

1.10. Po 17:00 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
1.10. Po 19:30 Po čem muži touží
2.10. Út 17:00 Yeti: Ledové dobrodružství
2.10. Út 19:30 Beze stop
3.10. St 17:00 Krkonoše
3.10. St 19:30 Predátor: Evoluce
4.10. Čt 17:00 Yeti: Ledové dobrodružství
4.10. Čt 19:00 King Skate - Kino Prostor
4.10. Čt 19:30 Toman
5.10. 17:00 Yeti: Ledové dobrodružství
5.10. 19:30 Venom
6.10. So 17:00 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
6.10. So 19:30 Toman
7.10. Ne 17:00 Yeti: Ledové dobrodružství
7.10. Ne 19:30 Venom
8.10. Po 17:00 Úžasňákovi 2
8.10. Po 19:30 Zrodila se hvězda
9.10. Út 17:00 Krkonoše
9.10. Út 19:30 Toman
10.10. St 17:00 Yeti: Ledové dobrodružství
10.10. St 19:30 Venom
11.10. Čt 14:00 Chata na prodej - bio senior
11.10. Čt 17:00 Vilík: Rychle a vesele
11.10. Čt 19:30 Toman
12.10. 17:00 Zrodila se hvězda
12.10. 19:30 První člověk
13.10. So 14:00 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy - Slaný francouzák
13.10. So 18:00 Příslib úsvitu - Slaný francouzák
14.10. Ne 17:00 Spolu to dáme
14.10. Ne 19:30 Rodin - Slaný francouzák
15.10. Po 17:00 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy - Slaný francouzák
15.10. Po 19:30 Střídavá péče - Slaný francouzák
16.10. Út 09:30 Hastrman - Baby BIO
16.10. Út 17:00 Princezna a dráček
16.10. Út 19:00 Vnitřní slunce - Slaný francouzák, Kino Prostor
16.10. Út 19:30 Beze stop
17.10. St 17:00 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy - Slaný francouzák
17.10. St 19:00 Někdo to rád zahalené - Slaný francouzák, Kino Prostor
17.10. St 19:30 Zlý časy v El Royale
18.10. Čt 17:00 Vilík: Rychle a vesele
18.10. Čt 19:00 Gauguin - Slaný francouzák, Kino Prostor
18.10. Čt 19:30 První člověk
19.10. 17:00 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy - Slaný francouzák
19.10. 19:30 Můj syn - Slaný francouzák
20.10. So 14:00 Princezna a dráček
20.10. So 17:00 Bratři Lumièrové - Slaný francouzák
20.10. So 19:30 Polibek od Beatrice - Slaný francouzák
21.10. Ne 14:00 Čarodějovy hodiny
21.10. Ne 18:00 Já, Claude Monet - Slaný francouzák
22.10. Po 17:00 Vilík: Rychle a vesele
22.10. Po 19:30 Toman
23.10. Út 17:00 Princezna a dráček
23.10. Út 19:30 První člověk
24.10. St 17:00 Čarodějovy hodiny
24.10. St 19:30 Zlý časy v El Royale
25.10. Čt 14:00 Úsměvy smutných mužů - bio senior
25.10. Čt 17:00 Princezna a dráček
25.10. Čt 19:30 Hovory s TGM
26.10. 17:00 Vilík: Rychle a vesele
26.10. 19:30 Zlatý podraz
27.10. So 14:00 Princezna a dráček
27.10. So 17:00 Hovory s TGM
27.10. So 19:30 Johnny English znovu zasahuje
28.10. Ne 14:00 Čarodějovy hodiny
28.10. Ne 17:00 Zrodila se hvězda
28.10. Ne 19:30 Zlatý podraz
29.10. Po 14:00 Když draka bolí hlava
29.10. Po 17:00 Johnny English znovu zasahuje
29.10. Po 19:30 Dogman
30.10. Út 14:00 Krkonoše
30.10. Út 17:00 Čarodějovy hodiny
30.10. Út 19:30 Hovory s TGM
31.10. St 17:00 Když draka bolí hlava
31.10. St 19:30 Johnny English znovu zasahuje

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.