DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY! Film Star Wars: Vzestup Skywalkera obsahuje několik scén, ve kterých silně bliká světlo a které mohou nepříznivě ovlivnit diváky, jež trpí fotosenzitivní epilepsií nebo trpí zvýšenou citlivostí na světlo.

program - PROSINEC

9.12. Po 17:00 Pat a Mat: Kutilské trampoty
9.12. Po 19:30 Ženská na vrcholu
10.12. Út 17:00 Jumanji: Další level
10.12. Út 19:30 Joker
11.12. St 17:00 Ledové království II
11.12. St 19:30 Špindl 2
12.12. Čt 17:00 Pat a Mat: Kutilské trampoty
12.12. Čt 19:00 Šťastné a veselé - Kino Prostor
12.12. Čt 19:30 Poslední aristokratka
13.12. 17:00 Valhalla: Říše bohů
13.12. 19:30 Last Christmas
14.12. So 15:00 Pat a Mat: Kutilské trampoty
14.12. So 17:00 Jumanji: Další level
14.12. So 19:30 Vlastníci
15.12. Ne 15:00 Poslední aristokratka
15.12. Ne 18:00 Bésame Mucho: Juan Diego Flórez
15.12. Ne 20:30 Špindl 2
16.12. Po 17:00 Sněžná mela
16.12. Po 19:30 Černé vánoce
17.12. Út 17:00 Valhalla: Říše bohů
17.12. Út 19:30 Ženská na vrcholu
18.12. St 17:00 Sněžná mela
18.12. St 19:30 Star Wars: Vzestup Skywalkera - předpremiéra
19.12. Čt 14:00 Poslední aristokratka - bio senior
19.12. Čt 17:00 Trollové a kouzelný les
19.12. Čt 19:30 Ženská na vrcholu
20.12. 17:00 Ledové království II
20.12. 19:30 Star Wars: Vzestup Skywalkera
21.12. So 14:00 Jumanji: Další level
21.12. So 17:00 Star Wars: Vzestup Skywalkera
21.12. So 20:30 Špindl 2
22.12. Ne 15:00 Pat a Mat: Kutilské trampoty
22.12. Ne 17:00 Vlastníci
22.12. Ne 19:30 Star Wars: Vzestup Skywalkera
27.12. 17:00 Trollové a kouzelný les
27.12. 19:30 Star Wars: Vzestup Skywalkera
28.12. So 14:00 Sněžná mela
28.12. So 17:00 Star Wars: Vzestup Skywalkera
28.12. So 20:30 Šťastný nový rok
29.12. Ne 14:00 Trollové a kouzelný les
29.12. Ne 17:00 Poslední aristokratka
29.12. Ne 19:30 Černé vánoce
30.12. Po 17:00 Star Wars: Vzestup Skywalkera
30.12. Po 20:30 Šťastný nový rok

Program - LEDEN

2.1. Čt 17:00 Špióni v převleku
2.1. Čt 19:30 Amundsen
3.1. 14:00 Trollové a kouzelný les
3.1. 17:00 Jumanji: Další level
3.1. 19:30 Šťastný nový rok
4.1. So 14:00 Špióni v převleku
4.1. So 17:00 Star Wars: Vzestup Skywalkera
4.1. So 20:30 Dokonalá lež
5.1. Ne 14:00 Zakleté pírko
5.1. Ne 17:00 Šťastný nový rok
5.1. Ne 19:30 Nenávist
6.1. Po 17:00 Ledové království II
6.1. Po 19:30 Špindl 2
7.1. Út 17:00 Špióni v převleku
7.1. Út 19:30 Poslední aristokratka
8.1. St 17:00 Trollové a kouzelný les
8.1. St 19:30 Šťastný nový rok
9.1. Čt 14:00 Staříci - bio senior
9.1. Čt 17:00 Zakleté pírko
9.1. Čt 19:30 Pod vodou
10.1. 17:00 Ledové království II
10.1. 19:30 Cats
11.1. So 14:00 Špióni v převleku
11.1. So 17:00 Špindl 2
11.1. So 19:30 Na nože
12.1. Ne 14:00 Zakleté pírko
12.1. Ne 17:00 Cats
12.1. Ne 19:30 Můj příběh
13.1. Po 17:00 Trollové a kouzelný les
13.1. Po 19:30 Amundsen
14.1. Út 09:30 Poslední aristokratka - Baby bio
14.1. Út 18:00 Divokým Švédskem s 2 měsíčním prckem
15.1. St 17:00 Ledové království II
15.1. St 19:30 Poslední aristokratka
16.1. Čt 14:00 Dobrá smrt - bio senior
16.1. Čt 17:00 Star Wars: Vzestup Skywalkera
16.1. Čt 19:00 Voda, krev, rakije a zombie epidemie - Kino Prostor
16.1. Čt 20:30 Můj příběh
17.1. 17:00 Cats
17.1. 19:30 Mizerové navždy
18.1. So 14:00 Dolittle
18.1. So 17:00 Případ mrtvého nebožtíka
18.1. So 19:30 Cats
19.1. Ne 17:00 Karel Svoboda: Šťastná léta
19.1. Ne 19:30 Pod vodou
20.1. Po 17:00 Dolittle
20.1. Po 19:30 Případ mrtvého nebožtíka
21.1. Út 17:00 Jumanji: Další level
21.1. Út 19:30 Dokonalá lež
22.1. St 17:00 Špióni v převleku
22.1. St 19:30 Karel Svoboda: Šťastná léta
23.1. Čt 14:00 Ženská na vrcholu - bio senior
23.1. Čt 17:00 Ledové království II
23.1. Čt 19:30 Králíček Jojo
24.1. 17:00 Dolittle
24.1. 19:30 Případ mrtvého nebožtíka
25.1. So 14:00 Zakleté pírko
25.1. So 17:00 Mizerové navždy
25.1. So 19:30 Příliš osobní známost
26.1. Ne 15:00 Příliš osobní známost
26.1. Ne 18:00 Audience
27.1. Po 17:00 Špióni v převleku
27.1. Po 19:30 Příliš osobní známost
28.1. Út 17:00 Dolittle
28.1. Út 19:30 Králíček Jojo
29.1. St 17:00 Zakleté pírko
29.1. St 20:30 Losos v kaluži
30.1. Čt 17:00 Ledové království II
30.1. Čt 19:00 Yao - Kino Prostor
30.1. Čt 19:30 Šťastný nový rok
31.1. 14:00 Zakleté pírko
31.1. 17:00 Malé ženy
31.1. 19:30 Na nože

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.