Program - BŘEZEN

1.3. 17:00 LEGO® příběh 2
1.3. 19:30 Co jsme komu zase udělali?
2.3. So 14:00 Jak vycvičit draka 3
2.3. So 17:00 Ženy v běhu
2.3. So 19:30 Bohemian Rhapsody
3.3. Ne 14:00 LEGO® příběh 2
3.3. Ne 17:00 Alita: Bojový anděl
3.3. Ne 19:30 Úhoři mají nabito
4.3. Po 17:00 Jak vycvičit draka 3
4.3. Po 19:30 Léto s gentlemanem
5.3. Út 17:00 LEGO® příběh 2
5.3. Út 19:30 Ženy v běhu
6.3. St 17:00 Alita: Bojový anděl
6.3. St 19:30 Všechno nejhorší 2
7.3. Čt 17:00 Psí veličenstvo
7.3. Čt 19:00 Rok opice - Kino Prostor
7.3. Čt 19:30 Captain Marvel
8.3. 17:00 Jak vycvičit draka 3
8.3. 19:30 Zelená kniha
9.3. So 14:00 Psí veličenstvo
9.3. So 17:00 Bohemian Rhapsody
9.3. So 19:30 Captain Marvel
10.3. Ne 14:00 Jak vycvičit draka 3
10.3. Ne 17:00 Captain Marvel
10.3. Ne 19:30 Colette: Příběh vášně
11.3. Po 17:00 Psí veličenstvo
11.3. Po 19:30 Ženy v běhu
12.3. Út 17:00 Jak vycvičit draka 3
12.3. Út 19:30 Léto s gentlemanem
13.3. St 16:00 LEGO® příběh 2
13.3. St 19:00 V čem je Korea víc sexy než Bali?
14.3. Čt 14:00 Hovory s TGM - bio senior
14.3. Čt 16:00 Jak vycvičit draka 3
14.3. Čt 19:00 Procesně nepřijatelné
15.3. 17:00 Kouzelný park
15.3. 19:30 Co jsme komu zase udělali?
16.3. So 14:00 Psí veličenstvo
16.3. So 17:00 Captain Marvel
16.3. So 19:30 Skleněný pokoj
17.3. Ne 14:00 Kouzelný park
17.3. Ne 16:00 Jan Palach - film + beseda s hercem
17.3. Ne 19:30 Úhoři mají nabito
18.3. Po 17:00 Kouzelný park
18.3. Po 19:30 Skleněný pokoj
19.3. Út 09:30 Ženy v běhu - Baby BIO
19.3. Út 17:00 Psí veličenstvo
19.3. Út 19:30 Captain Marvel
20.3. St 17:00 Psí veličenstvo
20.3. St 19:30 Bohemian Rhapsody
21.3. Čt 17:00 Putování se sobíkem
21.3. Čt 19:00 A dýchejte klidně - Kino Prostor
21.3. Čt 19:30 Všechno nejhorší 2
22.3. 17:00 Kouzelný park
22.3. 19:30 Skleněný pokoj
23.3. So 15:00 TEDx Slaný 2019
24.3. Ne 18:00 Don Quijote
25.3. Po 17:00 Kouzelný park
25.3. Po 19:30 Léto s gentlemanem
26.3. Út 17:00 Putování se sobíkem
26.3. Út 19:30 Úhoři mají nabito
27.3. St 17:00 Kouzelný park
27.3. St 19:30 Colette: Příběh vášně
28.3. Čt 14:00 Marie, královna skotská - bio senior
28.3. Čt 17:00 Dumbo
28.3. Čt 19:30 Skleněný pokoj
29.3. 17:00 Dumbo
30.3. So 14:00 Putování se sobíkem
30.3. So 17:00 Ženy v běhu
30.3. So 19:00 Expediční kamera 2019
31.3. Ne 14:00 Dumbo
31.3. Ne 17:00 Bohemian Rhapsody
31.3. Ne 19:30 Zelená kniha

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.