Program - LEDEN

2.1. St 14:00 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
2.1. St 17:00 Spider-Man: Paralelní světy
2.1. St 19:30 Utop se, nebo plav
3.1. Čt 17:00 Sněhová královna: V zemi zrcadel
3.1. Čt 19:30 Po čem muži touží
4.1. 17:00 Mary Poppins se vrací
4.1. 19:30 Aquaman
5.1. So 14:00 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
5.1. So 17:00 Bumblebee
5.1. So 19:30 Utop se, nebo plav
6.1. Ne 14:00 Mary Poppins se vrací
6.1. Ne 17:00 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
6.1. Ne 19:30 Znovu ve hře
7.1. Po 17:00 Sněhová královna: V zemi zrcadel
7.1. Po 19:30 Bohemian Rhapsody
8.1. Út 17:00 Gordon a Paddy
8.1. Út 19:30 Smrtelné stroje
9.1. St 17:00 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
9.1. St 19:30 Po čem muži touží
10.1. Čt 14:00 Ten, kdo tě miloval - bio senior
10.1. Čt 17:00 Spider-Man: Paralelní světy
10.1. Čt 19:30 Znovu ve hře
11.1. 17:00 Mary Poppins se vrací
11.1. 19:30 Robin Hood
12.1. So 14:00 Gordon a Paddy
12.1. So 17:00 Robin Hood
13.1. Ne 14:00 Raubíř Ralf a internet
13.1. Ne 17:00 Bumblebee
13.1. Ne 19:30 Cena za štěstí
14.1. Po 17:00 Gordon a Paddy
14.1. Po 19:30 Znovu ve hře
15.1. Út 09:30 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - Baby BIO
15.1. Út 17:00 Raubíř Ralf a internet
15.1. Út 19:30 Robin Hood
16.1. St 17:00 Mary Poppins se vrací
16.1. St 19:30 Aquaman
17.1. Čt 17:00 Bumblebee
17.1. Čt 19:00 Bistro Ramen - Kino Prostor
17.1. Čt 19:30 Cena za štěstí
18.1. 17:00 Sněhová královna: V zemi zrcadel
18.1. 19:30 Kursk
19.1. So 14:00 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
19.1. So 17:00 Bohemian Rhapsody
19.1. So 19:30 Skleněný
20.1. Ne 14:00 Raubíř Ralf a internet
20.1. Ne 18:00 André Rieu - Koncert ze Sydney 2018
20.1. Ne 21:00 Až přijde válka
21.1. Po 17:00 Sněhová královna: V zemi zrcadel
21.1. Po 19:30 Cena za štěstí
22.1. Út 17:00 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
22.1. Út 19:30 Skleněný
23.1. St 17:00 Raubíř Ralf a internet
23.1. St 19:30 Bohemian Rhapsody
24.1. Čt 14:00 Toman - bio senior
24.1. Čt 17:00 Gordon a Paddy
24.1. Čt 19:30 Kursk
25.1. 17:00 Psí domov
25.1. 19:30 Skleněný
26.1. So 14:00 Raubíř Ralf a internet
26.1. So 17:00 Robin Hood
26.1. So 19:30 Favoritka
27.1. Ne 14:00 Psí domov
27.1. Ne 17:00 Smrtelné stroje
27.1. Ne 19:30 Narušitel
28.1. Po 17:00 Raubíř Ralf a internet
28.1. Po 19:30 Utop se, nebo plav
29.1. Út 17:00 Psí domov
29.1. Út 19:30 Favoritka
30.1. St 17:00 Sněhová královna: V zemi zrcadel
30.1. St 19:30 Narušitel
31.1. Čt 17:00 Psí domov
31.1. Čt 19:00 King Skate - Kino Prostor
31.1. Čt 20:00 Ženy v běhu - Ladies Night

Naši partneři

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.